Close
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filters
  Tercihler
  Arama

  Nasıl Bir İş ?

  Alışverişlio Nedir? — Alışverişlio Nedir?

  Alışverişlio, market ürünleri gibi temel tüketim maddeleri başta olmak üzere, temizlikten giyime, oyuncaktan ev dekorasyona kadar onlarca kategoriden yüzbinlerce ürünü bünyesinde barındıran bir alışveriş sitesidir. Market grubu ürünlerini, belirli bölgelerde aynı gün içinde teslimatını yapan, diğer tüm çeşitleri ise Türkiye’nin her noktasına ulaştıran ve ürün çeşitliliğini her geçen gün artıran bir alışveriş platformu.
  Aışverişlio’yu benzer platformlardan ayıran birçok özelliği var. Alışverişlio, sıradan bir alışveriş sitesinin aksine, yaptığınız alışverişin yatırıma dönüştüğü̈ benzersiz bir platform. Yatırım diyoruz, çünkü gerçek bir kazanç sağlayabileceğiniz bir sistemden bahsediyoruz. Sistem size; yapacağınız alışverişlerden 3-5 parapuan kazanacağınız bir yapı değil, aylık planlarda düzenli olarak ciddi rakamlar kazanabileceğiniz bir yapı sunar. Kazanacağınız tutarı, tamamen sizin belirlediğiniz bir esneklikte almanızı sağlayan bir model. İster aylık 500 lira, ister 5 bin ya da 15 bin lira. Kendi yapacağınız plan ve çalışma neticesinde, minimum riskle sınırsız bir gelire kavuşabilirsiniz. Sınırsız diyoruz, çünkü burada sınır sizsiniz. Bu sistemde 15 bin ya da 150 bin lira kazanmanız için hiçbir engel yok. Ne kadar zaman ve enerji sarfedip, ne kadar gelir elde edeceğinizi kendiniz planlayabilir ve buna göre çalışabilirsiniz.
  Üstelik yine tekrar edelim ki sıfır risk alarak ve sıfır yatırım yaparak! Üstelik, üyelik bedeli, katılım ücreti, aylık veya yıllık aidat gibi herhangi bir ücret talebi olmadan!

  Peki Alışverişlio’da nasıl para kazanabiliriz?
  Yeni bir şeyler tanıtmak, ürün pazarlamak, satmak ya da sattırmak zorunda değilsiniz. Günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz market ürünlerini yine market fiyatlarıyla satın almanız ve bunu çevrenizdeki 3 kişiye tavsiye etmeniz para kazanmanız için yeterli. Alışverişlio’da para kazanmak işte bu kadar kolay. Aylık sadece 350 liralık bir alışverişle sisteme dahil olmanız mümkün. Daha çok alışverişin daha çok kazanç getireceğini unutmamak gerekir tabii. Alışverişlio’nun sizden istediği tek şey; aylık minimum 350 liralık alışveriş yapmanız ve bunu 3 kişiye tavsiye ederek aynı tutarda alışverişi arkadaşlarınıza da yaptırmanız. Tavsiye ettiğiniz her kişi için de size sunulan şartlar ve kazanç planları geçerli olacak. Sisteme davet ettiğiniz katılımcılar da 3’er arkadaşlarını davet edecekler ve kurduğunuz ağ bu şekilde genişleyecek. Başlattığınız ağ içindeki katılımcılar arttıkça, kazancınız da doğru oranda artacak.
  Dilerseniz burada küçük bir örnekle konuyu açıklayalım;
  Tavsiye edeceğiniz hiç kimseyi de herhangi bir riske sokmuyor olmakla birlikte, onlara bir ürün satmak değil bir kazanç fırsatı sunuyor olacaksınız. Ve bu kazanç için onların da tek yapmaları gereken, marketten aldıkları makarna, pirinç, salça vs. gibi temel tüketim ürünlerini, aynı markalar ve market fiyatlarıyla sistemden almaları. Ve onlarda aynı şekilde 3 yakınını sisteme dahil etmeleri. Bu şekilde networkün gücü̈ ile herkesin sadece 3 kişi yapması sizi 7. derinlikte 2.000 kişiyi geçen bir ekibe kavuşturuyor olacak ve sadece bu 3X3 ekibinin kurulmasıyla birlikte oluşan ekipten sistemin size atacağı aylık prim ise ortalama 15.000TL olacak. İnanılır gibi değil biliyoruz ama Dünya’da benzeri olmayan bir kazanç planı dememizdeki maksat buydu, bu yüzden bu kadar iddialı bir sistem.

  Buna domino etkisi diyoruz. Yani network marketingin gücü̈ aslında. Herkesin sadece 3 kişiye tavsiye etmesi, aşağılara indikçe derinliklerde sizi iki bin kişiye ulaştırıyor. Ve bu kişilerin aylık sadece 350 liralık alışverişlerini sistem üzerinden yapmalarıyla birlikte sistemin sizin için hesaplayacağı prim 15.000 lirayı buluyor. Burada ağınızdaki kişi sayısının ve yapılan alışveriş tutarının artması, kazancınızın da aynı oranda artması demek.
  Alışverişlio’da market dışı onlarca farklı kategoride binlerce ürün mevcut. Ancak burada en minimumunu ve en zorunda olduğunuz ürünlerden bahsederek kazanç hesaplamaları yapıyoruz. Diğer onlarca farklı kategorilerin hiçbirinden bir alım yapılmasa bile, bir ailenin sadece market harcaması 350 liranın çok üzerindedir. Sistemin belirlediği rakamlar en minimum, herkesin rahatlıkla alabileceği ve hatta almak zorunda olduğu ürün ve rakamlarla.
  Alışverişlio’ya katıldığınız andan itibaren kazanmanız için ağınızı sadece 3 kişiyle başlatmanızı istiyoruz. Ağınıza dahil ettiğiniz 3 kişinin de aynı yöntemle yapacağı tavsiyelerle ağınız kısa sürede binlerce kişiye ulaşır, kazancınız da aynı orada artar.
  Diğer açıdan 3 kişi istemesi de aynı şekilde herkesin sadece yakın akrabalarından dahi yapabileceği bir kişi sayısı. Daha fazlasını yapabilecek birçok kişi var tabii ki, ama minimum zorunluluk olarak sistemin 3 kişi istemesi de aynı alışveriş miktarı gibi gerçekten kolaylıkla ulaşılabilecek bir kişi sayısı. Ve bu yapılan örnek hesaplama ise işte bu minimum katılımcı sayıları ve minimum alışveriş miktarlarıyla hesaplanmış rakamlar.
  Size özel hazırlanan kazanç planında; ağınızın hangi kademelerde kaç kişi olacağı ve prim dağılımlarının hangi yüzdeliklerle gerçekleşeceğini görebilir ve önümüzdeki döneme ilişkin kazanç hesaplarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Nasıl Çalışıyor?
  Sistem nasıl işliyor, hangi şartlara uyulması isteniyor, primler hangi kademelerde nasıl dağılıyor şimdi örneklerle buna bakalım.
  Sisteme dahil olmak için bir üyelik ya da bir katılım ücretinin olmadığını tekrarlayalım. Alışverişlio’yu benzer diğer sistemlerden ayıran en büyük özellik bu.
  En temelde sistem 2 ana şart üzerine kuruludur. Bu şartlardan birincisi aylık en az 350 liralık alışveriş yapmak. Yapacağınız 350 liralık alışveriş, sistemde 100 puana denk gelir. İkinci şart ise çevrenizden sadece 3 kişiye sistemi tavsiye etmek ve onları ağınıza dahil ederek alışveriş yapmalarını sağlamak.
  Alışverişlio’nun katılımcılardan istediği çalışma şartı bu kadar.
  Peki nasıl bir kazanç planı işliyor?
  Sistemde 5 farklı kanaldan kazanç sağlanır. Bunların ilki ekip cirosu primi.
  Ekip cirosu primi, sizin tavsiye ettiğiniz tüm kişilerle onların tavsiye ettikleri kişiler
  ve onların da altındaki kişiler şeklinde aşağı doğru 7 alt derinliğe kadar inen her kademenizde ağınıza bağlı olan tüm kişiler için sistemin size ödeyeceği primlerdir. Ana prim kaynağı olan ekip cirosu primlerinde, her kademeniz için belirlenen yüzdeliklerde prim alırsınız.