Close
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filters
  Tercihler
  Arama

  NASIL BİR İŞ?

  Alışverişlio Nedir? 

  Alışverişlio, market ürünleri gibi temel tüketim maddeleri başta olmak üzere, temizlikten giyime, oyuncaktan ev dekorasyona kadar onlarca kategoriden yüzbinlerce ürünü bünyesinde barındıran bir alışveriş sitesidir.Ürün çeşitliliğini her geçen gün artıran ve Türkiye’nin her noktasına ulaştıran bir alışveriş platformu.

  Aışverişlio’yu benzer platformlardan ayıran birçok özelliği var. Alışverişlio, sıradan bir alışveriş sitesinin aksine, yaptığınız alışverişin yatırıma dönüştüğü̈ benzersiz bir platform. Yatırım diyoruz, çünkü gerçek bir kazanç sağlayabileceğiniz bir sistemden bahsediyoruz. Sistem size; yapacağınız alışverişlerden 3-5 parapuan kazanacağınız bir yapı değil, aylık planlarda düzenli olarak ciddi rakamlar kazanabileceğiniz bir yapı sunar. Kazanacağınız tutarı, tamamen sizin belirlediğiniz bir esneklikte almanızı sağlayan bir model. İster aylık 500 lira, ister 5 bin ya da 15 bin lira. Kendi yapacağınız plan ve çalışma neticesinde, riske girmeden sınırsız bir gelire kavuşabilirsiniz. Sınırsız diyoruz, çünkü burada sınır sizsiniz. Ne kadar zaman ve enerji sarfedip, ne kadar gelir elde edeceğinizi kendiniz planlayabilir ve buna göre çalışabilirsiniz.
  Üstelik yine tekrar edelim ki sıfır risk alarak ve sıfır yatırım yaparak! Üstelik, üyelik bedeli, katılım ücreti, aylık veya yıllık aidat gibi herhangi bir ücret talebi olmadan!

  Peki Alışverişlio’da nasıl para kazanabiliriz?
  Yeni bir şeyler tanıtmak, ürün pazarlamak, satmak ya da sattırmak zorunda değilsiniz. Günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz market ürünlerini yine market fiyatlarıyla satın almanız ve bunu çevrenizdeki 3 kişiye tavsiye etmeniz para kazanmanız için yeterli. Alışverişlio’da para kazanmak işte bu kadar kolay. Aylık sadece 350 liralık bir alışverişinizi sistemden yaparak kar paylaşım havuzuna dahil olmanız mümkün. Daha çok alışverişin daha çok kazanç getireceğini unutmamak gerekir tabii. Alışverişlio’nun sizden istediği tek şey; aylık minimum 350 liralık alışveriş yapmanız ve bunu 3 kişiye tavsiye ederek aynı tutarda alışverişi arkadaşlarınıza da yaptırmanız. Tavsiye ettiğiniz her kişi için de size sunulan şartlar ve kazanç planları geçerli olacak. Sisteme davet ettiğiniz katılımcılar da 3’er arkadaşlarını davet edecekler ve kurduğunuz tüketici ağı bu şekilde genişleyecek. Başlattığınız ağ içindeki katılımcılar arttıkça, kazancınız da doğru oranda artacak. Gelir kollarına maddeler halinde ve birkaç örnekle bakalım;